×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲ اردیبهشت - ۱۴۰۰  
true
false

به گزارش شبکه خبری بیان آنلاین از اراک، به دنبال دعوت انجمن اسلامی علوم پزشکی اراک از یکی متهمان امنیتی و فعالان فتنه که با قرار وثیقه آزاد شده برنامه از سوی مسئولان دانشگاهی لغو شد که البته امروز و براساس اخبار واصله برخی از دانشجویان با همراهی انجمن اسلامی ضمن اعتراض به موضوع لغو این برنامه در نهایت ساعاتی پیش با وقاحت کامل به انتشار بیانیه ای سراسر توهین و تهمت روی آوردند که با توجه به اهمیت موضوع پاسخ بیانیه این انجمن به شرح زیر از سوی بیان آنلاین منتشر می شود:

*** پاسخی به یک بیانیه سراسر توهین از سوی انجمن اسلامی علوم پزشکی اراک: “درخانه اگر کس است یک حرف بس است”

فَأَمَّا الَّذینَ فی قُلُوبِهِمْ زَیغٌ فَیتَّبِعُونَ ما تَشابَهَ مِنْهُ ابْتِغاءَ الْفِتْنَةِ [آل عمران/۷]؛ آنان که در دل ‌هایشان انحراف است، تنها آیات متشابه را پیروی می‌ کنند تا به این وسیله فتنه به پا کنند.

هنوز الفاظ تند و تلخ آخرین ۱۶ آذر دولت اصلاحات در کام دانشجویان مزه مزه می شود که رئیس دولت اصلاحات با تندی و برخورد زننده آنان را تهدید به اخراج از سالن می کرد.

جریانی که با شعارهای خوش رنگ لعاب همچون زنده باد مخالف من از مردم رای گرفتند و به محض رسیدن به مسند قدرت و کسوت منتقدان را به جهنم حواله داده و آنان را عده ای بی شناسنامه، بزدل و… نامیدند.

توهین، افترا و حتی هجمه علیه نظام از باغیان انقلاب و فتنه گران امری دور از ذهن نیست آن گاه که در فتنه ۸۸ به حافظان امنیت کشور رحم نکردند و هنوز کلیپ دردآور عریان کردن این مدافعان امنیت از سوی جریان فتنه در ظهر عاشورای ۸۸، سنگ اندازی به نمازگذاران عزادار ۸۸، شعارهای ضدنظام و اصل نظام یعنی ولایت این طیف فراموش نشده است.

کسانی که دربرابر دموکراسی نظام اسلامی شعبان بی مخ وار وارد عرصه شدند تا حلاوت و شیرینی یک افتخار بزرگ برای نظام و مردم را به کام ملت و نظام اسلامی تلخ کنند، همانطور که در جریان سال ۳۲ در پی کودتای ۲۸ مرداد، شعبان بی مخ نقش دست اوّلی در کودتای خیابانی طرفداران شاه و ارتش طاغوتی شاهنشاهی علیه ملت را بازی کرد.

امروز بار دیگر بازیگران فتنه و پیاده نظام های آن با اقتدا به شعبان بی مخ، بار دیگر تلاش دارند با ایجاد فضای مسموم و شارلاتانیزم رسانه به جنجال و هیاهوآفرینی در دانشگاه ها با همراهی و سکوت محض مدیران دانشگاهی دست بزنند.

دروغ پراکنی انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی که تکمیل گر پازل دروغ سازی و انتشار مطالب کذب انجمن اسلامی دانشگاه اراک است را باید آنجا جستجو کرد که در دانشگاه هیئت نظارت ۳ نفره مسئولیت صدور یا لغو مجوز برنامه ای را به عهده دارند به طوری که در دعوت از برخی چهره های انقلابی برخی دانشگاه های استان با همین بهانه به لغو برنامه های آنان در طول چند سال اخیر اقدام نمودند.

از سوی دیگر برای شفاف شدن دروغ محض و کذب انجمن اسلامی درباره فشارها یادآور می شویم، در جریان انتخابات مجلس و ریاست جمهوری که یکی از دانشگاه های اراک به سبب حضور برخی پیاده نظام های ستادگرم کن طیف اصلاح طلب به باشگاه سیاسی و ستاد انتخاباتی بدل شده بود از ورود غیردانشجوها و حتی خبرنگاران ممانعت می شد که این موید این مطلب است که در مجموعه های دانشگاهی براساس قوانین کشور بخش های نظارتی دانشگاهی اعمال نظر دارند تا برون دانشگاهی که این نشانگر دروغ سازی محض جریان اصلاح طلب و این انجمن است.

با این حال، انجمن اسلامی علوم پزشکی اراک و شخص رئیس دانشگاه که فضا را به این طیف واگذار کرد باید پاسخ دهند براساس کدام استدلال از یک فعال فتنه، یک متهم امنیتی که با قرار وثیقه از زندان خارج شده دعوت کرده اند؟

اینان که مدعی مردمسالاری و قانونمندی هستند پاسخ دهند وقتی برای نظام جمهوری اسلامی ایران فتنه و بازیگران این فتنه خط قرمز به شمار می روند برچه مبنایی از بایدها و نبایدها و خطوط قرمز انقلاب و نظام عدول کرده اند؟

هرچند این طیف به جای اتیکت زنی و فرار رو به جلو دلیل اصلی لغو برنامه را از مسئولان دانشگاهی بخواهند که مجوز چنین برنامه ای را صادر کردند.

از سویی، ثمره جنبش دانشجویی و حرکت دانشجویان اصیل انقلابی دانشجویان بزرگی چون شهید دیالمه است که در افشای سران فتنه و فتنه گران در صف نخست جریان انقلابی حضور داشته اند و مردم ایران اسلامی هیچگاه به جریان فتنه و فتنه گر افتخاری نداشته و قطعا مایه شرم ملت مسلمان ما فتنه گران و همان هایی هستند که با شعارهای انحرافی در فتنه ها تلاش داشتند تا مانند جنگ صفین پشت معاویه و عمرعاص ها مخفی شده و شمشیر بران علی(ع) و انقلاب را از گردن فتنه دور کنند.

به گزارش بیان آنلاین، انتظار از شورای تامین استان مرکزی، دستگاه قضایی و امنیتی استان در آستانه انتخابات این است با مسببان دعوت از عناصر فتنه که زمینه ساز فتنه بزرگتر هستند که قطعا برای بعد از اعلام تایید صلاحیت ها از سوی شورای نگهبان آماده کارزار علیه نظام هستند برخوردی قاطع داشته باشند.

چراکه چنین موج سازی با علم به اینکه مهره دعوتی یک فعال فتنه و متهم امنیتی است و برنامه ینز لغو می شود به دنبال التهاب سیاسی و امنیتی در استان برای خط و نشان کشیدن برای نظام هستند که اگر امروز با آنها برخورد قاطعی نشود به زودی در امن ترین استان کشور از نظر امنیت و نظم عمومی شاهد جولان بیش از پیش اراذل سیاسی و فتنه گران خواهیم بود.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true